The Light

Szarych Szeregów 27 60-462 Poznań, Poland
biuro@thelight.pl

Oświetlenie od A do Z

Zajmujemy się aranżacją oświetlenia w budynkach różnego typu: mieszkaniach, domach, biurach, obiektach komercyjnych i przemysłowych, restauracjach i hotelach.
Często przy powyższych projektach współpracujemy z architektami , firmami budowlanymi oraz firmami elektroinstalacyjnymi. 

Chętnie podejmiemy współprace z projektantami, biurami i salonami oferującymi wyposażenie wnętrz. Z naszej strony zapewniamy fachową pomoc obejmującą dostawę katalogów oraz doradztwo techniczne przy doborze lamp jak i źródeł światła w tym taśm LED. Na życzenie klienta możemy wykonać obliczenia oświetlenia.


projektowanie_oswietlenia_budynki_publiczne_the_light_poznan projekty_oswietlenia_zewnetrznego_the_light_poznan wlasciwe_oswietlenie_biur_domow_the_light_poznan


Producenci znajdujący się w naszej ofercie to zarówno firmy z wieloletnim doświadczeniem i uznaniem wśród projektantów. Są to firmy zagraniczne z lampami wysokiej jakości jak i krajowi producenci cechujący się wysokim uznaniem i renomą. Nasza długa obecność na rynku oświetleniowym pozwoliła nam wypracować bardzo dobre warunki współpracy, jesteśmy obecni na licznych szkoleniach i prezentacjach.


prezentacje_szkolenia_oswietlenie_the_light_poznan pomiary_lamp_oswietlenia_the_light_poznan szkolenia_techniczne_oswietlenie_the_light_poznan

Aby być na bieżąco regularnie odwiedzamy targi oświetlenia. Jest to Light+Bulding w Frankfurcie, Euroluce w Mediolanie oraz Światło w Warszawie z mniejszych imprez są to HomeDecor w Poznaniu oraz Łódź Design Festival.


  

  


Zapraszamy do współpracy !