Ciekawe nowoczesne wzornictwo i bogata oferta lamp wewnętrznych oraz ogrodowych.

Firma Bover  oferuje Państwu wysokiej jakości lampy. Producent od momentu założenia czyli od 1996 roku bardzo szybko zyskała uznanie wśród architektów. Obecnie posiada przedstawicielstwa na całym w świecie, a także firmę córkę w Stanach Zjednoczonych. Firma stara się zachować równowagę między jakością a kształtem, w wyniku czego ponadczasowy styl może przystosować się do przyszłości. Produktami sztandarowymi marki Bover to lampy wielkogabarytowe przeznaczone do oświetlania dużych powierzchni.

Lampa wisząca Dome Bover – to zupełnie inne podejście do definicji lampy. Od dłuższego czasu lampy stopniowo przestały być tylko elementem emitującym światło. W lampie Dome postanowiono umieścić źródło światła poza lampą, dzięki czemu staję się ona rzeźbą oświetloną. Uzyskujemy tutaj bardzo ciekawą grę światła i cienia co znacznie wzbogaca przestrzeń. Lampa jest całkowicie wykonana ręcznie, a sam „klosz” to połączenie ponad 170 dużych i małych kawałków drewna. Występuje w trzech różnych średnicach (60,90 oraz 180 cm). Źródłem śiwatła są tutaj oczywiście moduły LED wysokiej jakości.

Non La – w języku wietnamski to słomiany kapelusz używany przez kobiety na polach ryżowych. To własnie kinkiet Non La Bover a w szczególności klosz ma nawiązywać do kształtu kapelusza. Lampa wykonana jest z aluminium, a następnie chromowana, patynowana lub lakierowana. Kinkiet jest częścią całej rodziny lamp Non La, znajdziemy tutaj dwie wersje na ramieniu, oraz dwie przylegające do ściany i służące jako oświetlenie dekoracyjne. Do kinkietów dobrać możemy lampę biurkową z bardzo ciekawą podstawą w kształcie trójkąta wykonaną ze stopu żeliwa. Dopełnieniem kolekcji są cztery wersje zwisów, zaczynając od pojedynczej po największą składającą się z 6 „kapeluszy”. Źródłem światła są tutaj diody LED w barwie ciepłej (2700K).

Lampa stojąca Spock – to również cześć nieco mniejszej rodziny lamp użytkowych, jest to kolekcja w skład której wchodzą dwie lampy lampy biurkowe, stojąca czyli podłogowa, oraz kinkiet. Przy tworzeniu lampy jej projektant Christophe Mathieu kierował się mottem „Mniej jest więcej”. lampa świeci bezpośrednim i skoncentrowanym światłem uzyskanym z czterech diod LED. Klosz można obracać o 360°, a maksymalne nachylenie masztu w lampach biurkowych to 25°.

Plafon Cala Bover – wkrótce więcej

Firma Bover posiada w swojej kolekcji całą serie  lamp z abażurem. Znajdziemy tutaj ogromną liczbę lamp od kinkietów po lampy wiszące. Cechą rozpoznawczą jest abażur plisowany dostępny w kilku kolorach, ale oczywiście mamy możliwość wyboru wśród innych rodzajów wykończenia. I tak możemy wybrać elementy metalowe z wykończeń z  chromu, niklu, brązu oraz malowane na biało, czarno. Natomiast wykończenie abażurów to jeszcze większa paleta tkanin. Lampy idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach usługowych, restauracjach, także jako lampy hotelowe.

Lampa ogrodowa Fora Bover – to również cała seria lamp wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Abażur to syntetyczna wiklina, dzięki czemu jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych i zapewnia jej długą trwałość. Źródło światła jest osłonięte kloszem z polietylenu. W wszystkich modelach zastosowano żarówkę na gwint E27, dzięki czemu możemy w łatwy sposób zastosować odpowiednią moc, która spełni nasze wymagania. Podstawa lampy wykonana jest z żęliwa. Dostępna jest w kilku rodzajach wybarwienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani pięknymi lampami Bover, zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią oświetlenia. Pomożemy Państwu w odpowiednim wyborze właściwej lampy w atrakcyjnej cenie.

[email protected]