The Light

Szarych Szeregów 27 60-462 Poznań, Poland
biuro@thelight.pl

Studio Italia Design - lampy prosto z Wenecji

Włoski producent lamp z najwyższej półki. Firma obecna jest ponad 90 krajach na świecie.

Firma Studio Italia Design to ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji oświetlenia. Lampy Studio Italia Design to najwyższa jakość i standard projektowania firmowane prestiżową etykietą "Made in Italy". W produkcji używane są najlepsze materiały, takie jak chociażby dyfuzory szklane ręcznie robione w Murano, które są następnie łączone ze stalą nierdzewną, mosiądzem lub aluminium w różnych wykonaniach.

Lampa wisząca Sky-Fall Studio Italia Design - kształtem ma przypominać karafkę do winna. Sky-Fall to perfekcyjne połączenie dmuchanego szkła z techniką LED. Źródłem światła są dwie diody o mocy 10W każda, barwa światła to 2700K czyli ciepła. W ofercie dostępne mamy dwie wielkości. Pierwsza o średnicy klosza 22 centymetry, druga większa 36 centymetry. Klosz występuje w kolorze kryształu, miedzi połysku, chromu oraz złota. Dodatkowo możemy zamówić mocowanie umożliwiające montaż lampy na ścianie.

Kinkiet Nautilus Studio Italia Design - jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, gdyż składa się on z dwóch części. Według własnej potrzeby możemy zastosować go jako tradycyjny lampę ścienną świecącą góra/dół lub skierować według własnej potrzeby w odpowiednim kierunku na przykład dolna część na obraz a górę w stronę sufitu. Podstawa kinkietu dostępna jest tylko w kolorze chromu, natomiast "głowa" może byc kolorze białym, czarnym, złotym oraz oczywiście w chromie. Źródłem światła jest tutaj dwa moduły LED o mocy 15W każdy, dostępne w barwie 3000K oraz 4000K idealnej do podświetlenia obrazu/grafiki. Kinkiet przystosowany jest do podłączenia do ściemniacza. Dodatkową zaletą oprawy jest klasa szczelności IP40, co daje również możliwość montażu jako lampa łazienkowa.

Lampa sufitowa Bugia Studio Italia Design na pierwszy rzut oka wydaje się lampą świecącą bezpośrednio w dół. Ale dzięki soczewce światło rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu. Dostępne mamy trzy kształty pojedynczy, podwójny oraz potrójny talerz. Każdy z talerzy wyposażony jest w moduł LED o mocy 17W, dostępny w barwie 3000K lub 4000K. Dostępne kolory lampy to złoty, biały,chrom oraz miedź. Oczywiście oprawa przystosowana jest do współpracy z ściemniaczem.

Lampa stołowa Kelly Studio Italia Design pochodzi z całej rodziny opraw oświetleniowych. Oprócz dwóch wielkości lamp stołowych znajdziemy tutaj kinkiet oraz kilka wersji lampy wiszącej. W kloszu za pomocą lasera zostały wycięte charakterystyczne otwory dzięki czemu otrzymujemy bardzo ciekawe efekty świetlne. W większości z modeli źródłem światła jest żarówka na gwint E27 co daje klientowi możliwość użycia żarówki według własnych potrzeb. Wyjątkiem jest tutaj kinkiet oraz najmniejsza z lamp stołowych. 

Lampa stojąca Puzzle Twist Studio Italia Design to prosta minimalistyczna propozycja producenta. W kolekcji znajdziemy również wersje ścienną oraz sufitową. Każde z "skrzydeł" możemy odchylać w zakresie 40°, to na nich umieszczone są moduły LED o mocy 17W każdy. Barwa światła dostępna to biała ciepła 3000K lub neutralna 4000K. Lampa niestety występuje tylko w białym kolorze.

Jeśli są Państwo zainteresowani ekskluzywnymi lampami Studio Italia Design, zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią oświetlenia. Pomożemy Państwu w odpowiednim wyborze właściwej lampy w atrakcyjnej cenie.

biuro@thelight.pl