The Light

Szarych Szeregów 27 60-462 Poznań, Poland
biuro@thelight.pl

Oświetlenie szynowe w butiku Złota Szafa

W grudniu ubiegłego roku mieliśmy przyjemność nawiązać kontakt z siecią butików „Złota Szafa. Znajdziecie tam Państwo odzież topowych marek takich jak Karl Lagerfeld czy Pinko. Zadanie jakie nam przypadło to oświetlenie nowego salonu w Swarzędzu pod Poznaniem. Wytyczne jakie postawił nam klient to :

- przyjemne i miękkie światło

- oświetlenie wieszaków z ubraniami

- nocne światło oświetlające ekspozycje w witrynie

Oczywiście idealnym rozwiązaniem do salonów i sklepów są oprawy umieszczone na szynoprzewodach. W tym wypadku skorzystaliśmy z oferty Lumiverso. Użyliśmy 3-fazowych szyn, co dało nam możliwość stworzenia trzech obwodów (grup).

 szynoprzewody-miniaturka.png


- Trzecia faza to ponowne wykorzystanie reflektorów szynowych L2, wykorzystywane one są w czasie gdy salon jest zamknięty i oświetlają witrynę. Dodatkowo podpięty jest również żyrandol zlokalizowany nad wyspą.j zamieszczamy kilka zdjęć z realizacji inwestycji.

 

- Pierwsza faza to reflektory szynowe TRack Light L2 40W. Jest to flagowy produkt oferujący duże możliwości konfiguracji. Między innymi barwy, kąt świecenia oraz koloru oprawy. Łącznie możemy otrzymać aż 84 warianty oprawy. Dostawcą źródła światła czyli diod do reflektorów szynowych jest japońska firma Citizen. Ich wskaźnik oddawania barw to nawet 96 Ra.

 lumiverso-tracklight-40w-02-533x4101.jpg l2black_end.jpg

 

- Druga faza to oświetlenie ogólne pomieszczenia. Tutaj wykorzystane zostały nowości z oferty Lumiverso oprawy szynowe T-line. Są to liniowe belki LED mocowane na szynie. Dostępne są w dwóch długościach 60 i 100 centymetrów odpowiednio o mocy 20W i 30W. Oprawa jest bardzo ciekawym zamiennikiem lamp sufitowych. Jej zaleta to właśnie montaż na szynoprzewodzie, co daje nam dużą mobilność lampy. Możemy w każdej chwili dodać lub zdemontować lampę. Dostępna jest w dwóch kolorach białym i czarnym.

 

lumiverso-tracklight-40w-02-533x410112233.jpg 1661_10.jpg

 

- Trzecia faza to ponowne wykorzystanie reflektorów szynowych L2, wykorzystywane one są w czasie gdy salon jest zamknięty i oświetlają witrynę. Dodatkowo podpięty jest również żyrandol zlokalizowany nad wyspą.

 

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć końcowego efektu. Zdjęcia w więkzej rozdzielczości znajdziecie na naszym Facebook'u


 oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_02.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_01.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_04.jpg

oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_03.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_07.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_08.jpg

oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_06.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_09.jpg oswietlenie_lampy_reflektory_szynowe_butik_sklep_salon-szynoprzewody_zlota_szafa_the_light_poznan_mini_05.jpg

 

Autor: Piotr


Tagi: oświetlenie sklepureflektory szynowe Poznańoświetlenie butików salonów, lampy na szynoprzewodyhurtownia oswietlenia